Hakkımızda

Bay Papağan Prodüksiyon 2007 yılından günümüze Üsküdar'da, bağımsız sanatçılara ve gruplara plak yapım, müzik dağıtımı, lisanslama ve yönetim hizmetleri sunan, yerli ve yabancı yayın platformları için çeviri, dublaj, alt yazı, miksaj ve çeşitli post-prodüksiyon hizmetleri sunmaya devam eden bir plak ve yapım şirketidir. Bugüne kadar yapılan binlerce dizi, film, belgesel, çizgi film ile irili ufaklı reklam ve klip çekimleriyle seyircinin beğenisini taze tutmaya özen gösteriyoruz. 

Tecrübe ve titiz çalışma ilkeleri doğrultusunda yerli ve yabancı müşteriler için maksimum memnuniyet, seyirciler için kaliteli içerik sağlarken yerelleştirme süreçlerine ayrı bir önem atfediyoruz. Bu bağlamda çevirmenlerimizi, alt yazı ekibimizi, seslendirme sanatçılarımızı, kalite kontrol ekiplerimizi ve diğer tüm çalışma arkadaşlarımızı aynı titizlikle seçiyor, profesyonel ve deneyimli kadrolarla çalışıyoruz.

Bünyemizdeki kayıt ve mix stüdyoları ile teknik ekipmanlarımızı uluslararası yayın platformlarının gereksinimleri doğrultusunda yenileyerek, yeni işbirlikleriyle birlikte güncel projelere imza atmaya devam ediyoruz. Yerli piyasanın yanı sıra Netflix, Disney, Amazon, Apple TV gibi pek çok uluslararası dijital yayın platformlarının kalite standartlarına uygun, profesyonel hizmet sağlıyoruz. Piyasa koşullarının farkında olarak şirketlerle karşılıklı anlaşma ilkesine göre hareket ediyor, çözüm üretiyoruz. 

Yenilikçi projelerimizin son örneklerinden olan Dolby Atmos mix çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Soru ya da projelerinizle için: info@baypapagan.com