DOLBY ATMOS MIX

Teknolojinin reel ile sanal arasındaki mesafeyi git gide daralttığı bu dönemde görsel alandaki gelişmelere paralel olarak ses dünyasında da önemli bir ilerleme sağlandı. Dolby Atmos teknolojisi bu gelişimin son halkalarından biri ve Bay Papağan Prodüksiyon olarak bu eşsiz deneyimi stüdyomuzda sizlerle paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 4K ve IMAX teknolojilerinin görsel algıda yarattığı heyecanı ses dünyasında Dolby Atmos'la yakalayabilirsiniz. Dijital efektlerden vokal seslerine, atmosfer algısından enstrümanların ses dağılımına kadar geniş bir yelpazede; gamerlar, sinema severler ve müzik tutkunları başta olmak üzere herkesi dijital sanat çağının bu bu eşsiz deneyimine ortak olmaya davet ediyoruz. Artık işitebildiğiniz tüm sesleri "hissedeceksiniz!" 360 derecelik ses kapsamı sayesinde işitsel algıya yeni bir boyut getiren Dolby Atmos, sizi kesinlikle şaşırtacak. 

Vizyon filmleri ve dijital yayın içeriklerini Dolby Atmos teknolojisiyle zenginleştirmek için mix çalışmalarında işbirliği yapıyor, final mix ve Atmos mix aşamalarında Netflix, Disney, Amazon, Apple TV, Sinema filmleri gibi global yayın standartlarına uygun sonuçlar üretiyoruz. Görsel medya içeriklerinin teknik ses düzenlemeleri için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Özellikle dijital platform içerikleri ile sinema filmlerinde hızla yaygın hale gelen Dolby Atmos teknolojisini deneyimlemek için mutlaka geniş ölçekli set-up'lar kurmanız gerekmiyor. Apple bu konuda önemli bir atılım yaptı ve Apple Music Store'da Dolby Atmos mix'li binlerce şarkıyı "Uzamsal Ses" listelerinde yayınlayarak bu eşsiz deneyimi kulaklıklarınıza kadar getirdi! Birkaç örnek için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Artık mix'li kayıtlarınızı 7.1.4 Dolby Atmos mix stüdyomuzda remix'leyebilir ya da yepyeni kayıtlarınızı Dolby Atmos mix'leyip bu eşsiz teknolojiyi kendi işlerinize katabilirsiniz.

Türkiye'de Dolby ile resmi akredite olmuş birkaç Dolby Atmos stüdyosundan biri olmanın gururu ve heyecanıyla sizleri de bu eşsiz deneyime davet ediyoruz. Detaylar için bize ulaşın.